image1

Prices & Payments


Prices & Payments

Prices

1:1 option

A) Buy 1 lesson = $50 USD per 50 minutes. (+ 1 free lesson) 

B) Buy 3 Lessons = $140 USD for total 150 minutes (+ 1 free lesson) 

C) Buy 5 Lessons = $225 USD for total 250 minutes (+1 free lesson) 


1 month intensive course 60 hour course. (New Course)

Option (1) Monday to Friday 2 X 90 min lesson per day totalling 15 hours per week

Option (2) Saturday and Sunday 7.5 hours per day totalling 15 hours per week.

All materials provided.


Times, Curriculum details and dates to come.......


Month Course $1200

Lessons offered

Reading, Writing, Listening, Speaking, Vocabulary, Grammar, Technique.

Payment

We accept: 

1) WeChat pay 

2) Alipay 

3) PayPal

Please get in touch if you have any questions, or would like to book your online English course.